Yapı Kimyasalları Grubu

İsonem

5 KITA DA, 100’e YAKIN ÜLKEDE,


ISONEM Kurulduğu 2004 yılından itibaren ihracatı hedef alan bir firmadır. Başta Amerika, İngiltere, Kanada, Avrupa ve Afrika da bir çok ülke de su yalıtımı konusunda kalitesini tüm dünyaya ispatlamıştır.

İhracatını yaptığı 100’e yakın ülkenin yanı sıra bir çok ülkede distürübütörler oluşturmuş, satış showroomları açmış ve dünya genelinde prestijli projelere imzasını atmıştır.

14 yıl da dünyada çok ciddi bir pazar oluşturan ISONEM markasının başarısı bir rastlantı değildir.

ISONEM, öncelikle ihtiyaç duyulan su yalıtım ürünlerinin üretimini kendi argesinde geliştirmiş ve bu ürünleri dünya pazarlarına yine çok iyi eğitimli personelleriyle sunmuştur. ISONEM markasının başarısında kaliteli ürünlerinin yanı sıra firma çalışanlarının payı büyüktür.

Brav Yapı

Sektöre yepyeni bir soluk geldi!

- Ürün Grupları

- Ürün Grupları

Ünlü Boya

Ünlü Boya’nın temeli, Sayın Hasan ÜNLÜ’nün 1968 yılında ticari hayata girmesi ile şekillenmeye başlamıştır.

On yıllık özverili çalışma sonucu 1978 yılında ÜNLÜ BOYA Sanayi ve Ticaret Ltd. şirketinin fiili tesisi ve ticaret hayatına başlaması sektörde bir dönüm noktası olmuştur.

Günden güne teknolojik ilerlemeleri takip eden firma, modern üretim tesisini 1998 yılında İzmir’in Menemen ilçesinde kurmuş ve mobilya ve ahşap sektörü için ileri teknoloji ürünü poliüretan, poliester ve konvansiyonel boya vernik sistemlerinin üretimine başlamıştır. Firma kısa sürede Mobilya sektöründe çözüm odaklı çalışma metodolojisiyle örnek teşkil etmiştir. Firmamız gerek ürün, gerekse üretim teknolojisi bakımından bölgenin onur kaynağı olup tecrübeleri kanıtlanmış profesyonellerin oluşturduğu bir topluluktur. Çalışanların %70’i kendi dalında özel veya yüksek eğitim almış, kalite yönetim sistemimiz gereği çalışanların performansı özel tekniklerle periyodik olarak ölçülmektedir.

Ünlü Boya Ürünleri
ÜNLÜ SELL. TİNER 10/1 LİLA (12 LT)
ÜNLÜ RAPİD END. SONKAT BOYA GRİ RAL 7001 17/1 BD.
ÜNLÜ RAPİD END. SONKAT BOYA GRİ RAL 7001 2.5/1 GL.
ÜNLÜ RAPİD END. SONKAT BOYA GRİ RAL 7001 1/1 KG
ÜNLÜ RAPİD END. ASTAR GRİ 18/1
ÜNLÜ RAPİD END. ASTAR GRİ 3/1
ÜNLÜ RAPİD END. ASTAR GRİ 1/1
ÜNLÜ PROTECT ŞEFFAF İ.MAT VERNİK 2,5/1 GL.
ÜNLÜ PROTECT BURMA 2,5/1 GL.
ÜNLÜ SELL. DOLGU VERNİK 2,5/1 GL.
ÜNLÜ SEL. SÜPER PARLAK VERNİK 2,5/1 GL.
ÜNLÜ VERNİKLİ TAHTA KORUYUCU KOYU MEŞE 2,5/1 GL.
ÜNLÜ VERNİKLİ TAHTA KORUYUCU CEVİZ 2,5/1 GL.
ÜNLÜ VERNİKLİ TAHTA KORUYUCU AÇIK MEŞE 2,5/1 GL.