Sprey Grubu

Dekoratif boyalar arasında bulunan sprey boya çeşitleri daha geniş kullanım alanı sunar. Sprey mat boya ve sprey parlak boya çeşitleri, metal, beton, ahşap ve benzeri alanların tamamında uygulanabilir. Bu boyalar hızlı şekilde uygulanabildiği ve kuruyabildikleri için sıklıkla tercih edilir. Çizilen, boyası dökülen ya da zedelenen eşya ve malzemelerde kullanılabilir. Yüksek kalitede kapatma özelliği ve genelinin silinebilir olması ile kullanıcı dostu boya çeşitleri olarak görülür. Parlak ya da mat seçeneklerin yanı sıra altın, gümüş ve krom başta olmak üzere pek çok renk çeşidi bulunur.

Dekoratif boya çeşitleri, sprey ya da sıvı olarak uygulanan boyalar olarak iki gruba ayrılır. Sprey olarak uygulanan dekoratif boyalar daha az yer kaplayan yüzey ve nesnelerin boyanması için tercih edilir. Daha hızlı şekilde uygulanması ve kuruması sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Sprey boya ürünleri mat ya da parlak seçeneklere sahiptir.

 

Akçalı

Akçalı Boya ülkemizin yükselen sektörlerinin başında gelen boya sektöründe 1984 yılından beri faaliyet göstermektedir. Ülkemiz boya sektörü 2014 yılı itibariyle 2,2 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaşmış bulunmaktadır. Boya sektörünün günümüzde ulaştığı ekonomik büyüklük ile ülkemiz, yakın coğrafyada 2., Avrupa’da ise 6. sırada yer almaktadır. Ülkemiz, boyada Avrupa’nın en büyük üç üreticisinden biri olmayı hedeflemektedir. Bugün yarım asra yaklaşan deneyimiyle Akçalı Boya, güvenilen ve aranan bir marka haline gelmiş olmanın haklı gururunu taşımaktadır.

Pronto

Brav Yapı

Sektöre yepyeni bir soluk geldi!

- Ürün Grupları

- Ürün Grupları