İş Güvenliği Grubu

Hayatınız Değerlidir

İş güvenliği malzemeleri tehlikeli çalışma alanları ya da tehlike oluşmasına aday iş sahalarında hayat kurtarıcıdır. Son yıllarda iş ve işçi güvenliği ile ilgili olarak farklı pek çok çalışma yapılıyor. Bu çalışmalar sonucunda daha güvenli çalışma süreci için pek çok iş güvenliği malzemesi geliştiriliyor. Bu güvenlik malzemelerinin bir kısmı kanuni zorunluluk sebebi ile belirli işlerde kullanılıyor. Bazı malzeme çeşitleri ise tercihe göre farklı alanlarda değerlendirilebiliyor.

İş güvenliği malzemeleri ihmal edilemeyecek ve geçiştirilemeyecek kadar hayati öneme sahip malzemelerdir. Çalışanların güvenliğini tam olarak sağlayabilmek adına mutlaka kalitesine güvenilir malzemeler seçilmelidir.  Online alışveriş sitemiz, iş güvenliği noktasında güvenlik sertifikalarına sahip, güvenilir ve kullanışlı malzeme seçeneklerini çalışanlar için sunuyor. Şimdi seçenekler arasında keşfe çıkabilir ve beğendiğiniz ürünü alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz. 

Napex

Çarık

Çarık iş güvenliği ayakkabıları, sektörde kendini kabul ettirmiş, kullanıcılar tarafından tercih konusunda ilk sıralarda yer alan bir markadır. Brav Yapı olarak ürün yeşpazemizde yer alan iş güvenliği malzemeleri ile hizmetinizdeyiz.

Beybi

Beybi Plastik, 1949 yılında kurulduğu günden bugüne; kişisel koruyucu iş güvenliği eldivenleri, muayene eldivenleri üretim ve satışı, steril cerrahi eldivenler ve medikal sarf malzemeler satış ve pazarlama alanında faaliyet göstermektedir.

İstanbul Dudullu’da bulunan genel merkezi konumundaki 30.000 m2 kapalı üretim alanı, Bursa Kestel’de bulunan 45.000 m2 kapalı alanı ile Türkiye’nin ilk ve tek yerli üretim vinil muayene eldiveni fabrikasıyla, sayıları 1000’i aşan uzman personeli ile ülke ekonomisine hizmet vermektedir. 1987 yılında TSE imalat yeterlilik ve 1996 yılında TS EN ISO 9002 Kalite Güvence Sistemi belgelerini alan sektöründeki ilk Türk kuruluş olan Beybi, 2004 yılında aldığı CE (Conformity of Europe) belgesiyle güvenilirliğini uluslararası alanda da kanıtlamıştır.

Brav Yapı

Sektöre yepyeni bir soluk geldi!

- Ürün Grupları

- Ürün Grupları