Fırça-Rulo

İzmir Fırça

İzmir fırça sanayi, 1993 yılında Torbalı bölgesinde kurulmuş ve kurulduğu tarihten beri Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olmayı başarmıştır.. Uzun bir geçmişe sahip orta öfirmamız, yağlıboya, badana ve temizlik fırçaları alanında yenilikçi bir anlayışla çalışmaktadır. Üretimimiz, tam otomatik makinelerde özenle yapılmakta olup, Türk Standartları Enstitüsü TSEK belgesi ile belgelendirilmiştir.

Bravo

Brav yapı olarak sektöründe lider markaları bünyemizde barındırmanın yanı sıra, ihtiyaçlarınıza çözüm getirecek üretimler de yapıyoruz. Kendi markamız olan Bravo’ya ait fırça ve rulo ürünlerimizi size sunmaktan gurur duyuyoruz.

Dekor

Dekor, 1966 yılında faaliyete başlamış olup kaliteli hizmet felsefesi ile hayatımızın her safhasında oldukça büyük önem teşkil eden binalarımızın iç-dış cephelerini süsleyen boya ve sıvaların kolay ve tasarruflu kullanımı için el aletleri üretimi yapmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı yaygın bayi ağımızla ihtiyaçlara cevap vermekte olan firmamız sizlerin haklı takdirini kazanarak bugünlere gelmiş ve geleceğe güvenle bakmaktadır. Dekor Rulo Fırça Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ürünlerinde kalite ve kullanım kolaylığına önem vererek müşteri odaklı gerçekleştirmesi, kendini sürekli yenileyen yapısı ile sektörümüzün öncü kuruluşları arasında yer almaya, emin adımlar ile büyümeye devam edecektir.

Rolart

As Rulo Fırça ve Tekstil San. Tic. Ltd. Şti. son teknoloji tesisiyle yüksek kaliteli ve kolay kullanımlı rulo fırçalar üretmektedir.

Kaliteli hizmeti kendine misyon edinen firma Rolart markalı ürünlerinin her birini kalite kontrolden geçirerek siz değerli müşterilerimize ulaştırır.

As Rulo Fırça ve Tekstil san tic ltd kendini sürekli yenileyen yapısı ile ürün yelpazesini genişleterek hizmet vermeye devam edecektir.

Brav Yapı

Sektöre yepyeni bir soluk geldi!

- Ürün Grupları

- Ürün Grupları