El Aletleri Grubu

Ustalığın Enstrumanları

Ahşap Keskiler, Allen Setleri, Anahtarlar, Bantlama Makinaları, Cımbızlar, Çekiçler ve Balyozlar, Demir Kesme Makasları, Demir Rendeler, Demir Testereleri, Eğe ve Törpüler, Elektrik Bantları, Falçatalar, Kablo Keski ve Sıyırıcılar, Kar Kürek, Karga Burunlar, Kerpetenler, Kontrol Kalemi, Kurbağacık ve Boru Anahtarı, Lokma Takımları, Madeni Yağdanlıklar, Manivelalar, Mengene, İşkence, Metreler, Murç ve Keskiler, Ölçü Aletleri ve Kumpaslar, Pense, Perçin Pense ve Aksesuarları, Pim ve Nokta Zımbalar, Tel Fırçalar, Testereler, Tornavidalar ve Tornavida Setleri, Vidalar, Çiviler, Dübeller, Kroşeler, Yan Keskiler, Zımba, Zımba Telleri, Zımparalar ve Kazma Bıçakları

İşi başarıyla yapmak için, iyi aletlere sahip olmak büyük önem taşır. Seçeceğiniz kaliteli aletler, ekstra masrafa girmeye değecektir, çünkü sadece daha uzun ömürlü aletlere sahip olmakla kalmaz, ayrıca birçok sıkıntıdan kaçınmış olursunuz. Alet kutunuz ya da atölyeniz için, her türlü onarım ve bakım işinde gerekli olan küçük el aletlerine dikkat etmeniz önem taşımaktadır.

Bravo

Brav Yapı’ya duyduğunuz güveni kendi ürünlerimizi kullanımınıza sunarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Dekor Hassan

Kayseri`den İstanbul`a gelerek küçük yaşlarda inşaatlarda boyacı ustası olarak çalışmaya  başlayan Ahmet ve Dilaver Hasdemir kardeşlerin, kendi kullanımları için yaptıkları el aletlerinin,arkadaşları tarafından da beğenilip talep görmesiyle, “Dekor” markasının temelleri 1964 yılında atıldı. 20. Yüzyılın ikinci yarısında, bir apartmanın bodrum katında tek çeşit olarak üretimine başlayan küçük imalathane, zorlu ve sabırlı bir endüstriyel seyahatle 21. yüzyıla, Hassan Grup adı altında entegre bir şirket grubuna dönüşerek girdi. Başarılı iş uygulamaları,21.000 metrekare kapalı alanda, 400`den fazla ürün çeşidi ile yurtiçi pazarda %80`lik Pazar payına sahip olan Hassan, 4 kıtada 60 ülkeye gerçekleştirdiği ihracatıyla sadece ulusal düzeyde değil uluslararası anlamda da adından söz ettiren bir marka haline gelmiştir.

Brav Yapı

Sektöre yepyeni bir soluk geldi!

- Ürün Grupları

- Ürün Grupları