Bant Grubu

Bantlar

Bantlar işlevsel yapılarıyla kullanıldıkları alanlara pratik çözümler sunuyor. Süslemeden dekorasyona, tüm kırtasiye işlerinizden basit tamiratlara kadar pek çok alanda kullanıma uygun yapıştırıcı ve bantlar farklı işler için elinizin altında olması gereken ürünler arasında. Eskiden sadece sıvı yapıştırıcılar ya da şeffaf bantlar varken şimdi kaydırmaz plastik bantlar, elle yırtılabilir kağıt bantlar, hamur yapıştırıcılar, çift tarafı bantlar ve alüminyumdan üretilmiş bantlar gibi seçeneklerden ihtiyacınıza en uygun olanı seçmeniz çok kolay. Seçtiğiniz üründen maksimum fayda almak için ürünlerin arkasındaki kullanım alanlarını ve kullanım talimatını mutlaka okuyun.

Kullanım alanları, mukavemet, tasarım ve üretildikleri malzemelere göre farklılıklar gösterir. Alacağınız ürünü yapıştırma işlemini yapacağınız malzemenin cinsine göre seçmelisiniz. En iyi sonuç için seçtiğiniz yapıştırıcı ve bantlar, kullanım alanlarına uygun olmalıdır. Bu ürünler, en çok kırılmış eşyaları onarmak için kullanılmaktadır. Cam, porselen, ahşap ve plastik ürünlerde yaşanan kırılmalar için çeşitli yapıştırıcılar tercih edilmektedir. Cam için genelde çabuk donan ve ısıya dayanıklı olan yapıştırıcı ve bantlar uygun olmaktadır. İnce tabakalı yapıştırıcılar şekil bozukluğuna neden olmadan porselen ve camları yapıştırmaktadır. Kağıt ve duvarlar için genelde şeffaf ya da çift taraflı bant yapıştırıcılar kullanılır. İz bırakmayan hamur bantlar da özellikle duvara poster, fotoğraf ve benzeri hafif süsler asmak için idealdir.

Dayson

  •  DAYSON firması, 20 yıldan beri Dayson marka PU mastik, MS Polimer mastik, Sürme Poliüretan, Poliürea, bant – yapıştırıcı grubu ile dünyanın en büyük üçüncü zımpara üreticisi olan İsviçre merkezli Bosch Grup bünyesindeki SİA zımparalarının Türkiye mümessilliğini ve dağıtımını sürdürmektedir.


      Şirketin Türkiye içinde, İstanbul – Ankara – İzmir – Adana – Bursa gibi şehirlerde ofisleri   bulunmaktadır. Türkiye genelinde distribütörlük ve dağıtım ağı mevcuttur. Ayrıca tüm Rusya ülkeleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerine ihracat faaliyeti bulunmaktadır.

Tesa

Hem iç hem dış mekanlarda güçlü tesa Powerbond® Çift Taraflı Montaj Bantları ile delmeden ve vidalamadan montaj problemlerinizi çözebilirsiniz. tesa’nın çift taraflı montaj bantları, geleneksel montaj yöntemlerine karşı güvenilir ve güçlü bir alternatiftir. Vidalar ve çivilerin aksine bu bantlar yüzeyde delik izleri bırakmadan ve başka alet gerektirmeksizin kullanılabilirler. Powerbond® yelpazesinde neredeyse her durum için bir montaj bandı bulabilirsiniz.

Brav Yapı

Sektöre yepyeni bir soluk geldi!

- Ürün Grupları

- Ürün Grupları